Reference

Na tomto místě bývají uvedeny konkrétní referenční kontakty. Vzhledem k tomu, že garantujeme naprostou diskrétnost, jména našich zákazníků se nedozvíte. Zato vám zde popíšeme, jaké problémy jsme pro ně řešili:
 
Státní organizace
Podezření na únik citlivých informací. Zjištěno neprofesionální chování, kopírování
e-mailů a další kriminální činnost správce systému.
 
Manažer společnosti
Na svém počítači měl uložený seznam všech jeho zákazníků včetně cen, za které jim prodával své výrobky. Divil se, že jeho konkurence byla vždy o korunu levnější.
 
Poslanec parlamentu
Na svém notebooku měl fotky své přítelkyně (někdy nazývané: milenky). Ty pak sloužily k tomu, že jej jistá skupina vydírala. Divil se, že tu fotku jsme mu zobrazili za 10 minut, aniž bychom se dotkli jeho počítače.
 
Soukromá osoba
Tento pán sbíral citlivá data na různé osoby. Když je chtěl použít, zjistil, že jsou data v nečitelné podobě. Někdo totiž tyto soubory nahradil bezpečným obsahem.
 
Velká výrobní společnost
Tato společnost měla několik bankovních účtů, ze kterých se různě ztrácely různé částky. Většina částek byla v úrovni jejich běžných transakcí a tak se stalo, že se na tuto činnost přišlo až po více jak jednom roce tohoto trestného jednání.
 
Zaměstnanec
Paní se velmi divila, když se vrátila z dovolené z Itálie, že jí vykradli byt. Zjistili jsme, že si špatně nastavila jednu populární sociální síť, kde veřejně oznamovala, kam odjíždí.
 
Konzultace

Naši specialisté mají zkušenosti s bezpečnostními řešeními. Umíme se postarat o váš počítač.

 

Obchodní angličtina - online výuka angličtiny metodou Imitum